Kierowca zawodowy (mężczyzna/kobieta/osoba niebinarna) w firmie Altmann!

Pracodawca, który Cię ceni, wspiera i dla którego jest ważny czas dla przyjaciół i rodziny - serdecznie witamy w AFT H. Altmann Fahrzeugtransporte GmbH, w firmie, w której jakość jest na pierwszym miejscu.
Brzmi dobrze? Zgłoś się teraz w mniej niż 1 minutę!

Twoje korzyści w AFT Altmann

Tego możesz od nas oczekiwać!

Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki na nocną zmianę & dodatek świąteczny

Jesteś w domu ze swoimi bliskimi w każdy weekend LUB decydujesz się na system 4:1 lub 3:1 – pracujesz 4 /3 tygodnie (w weekendy odpoczywasz) a po zakończeniu danego turnusu spędzasz cały tydzień w domu z bliskimi.

5-dniowy tydzień pracy (szósty dzień dobrowolnie i za odrębnym wynagrodzeniem)

Niezawodny system zmianowy w tygodniowej rotacji

Godziny pracy, na których możesz polegać

Jedna z najmłodszych i najnowocześniejszych flot w całej Europie

Stały kontakt bez kłótni i pośpiechu

do 30 dni urlopu rocznie

Mocne świadczenia socjalne: zakładowy program emerytalny i świadczenia kapitałotwórcze

Możliwość szkolenia na kierowcę autotransportera (z pełnym wynagrodzeniem i świadczeniami)

W razie potrzeby sfinansujemy również Twoje prawo jazdy na samochód ciężarowy

Vouchery, darmowe lub zniżkowe bilety wstępu na różne imprezy

Pełny dostęp do stołówki firmowej

darmowa odzież robocza

Regularne imprezy firmowe ze świetnym zespołem

I jeszcze wiele, wiele więcej…

3 ważne zalety, które nas wyróżniają!

Czy chciałbyś być częścią zespołu, który ceni Twoje umiejętności i wiedzę? Nasza firma dostrzega ważną rolę, jaką odgrywają kierowcy ciężarówek w naszej działalności i oferuje wspierające środowisko pracy. Oto główne korzyści, jakie otrzymasz.

Możliwości rozwoju od pierwszego dnia

Dzięki różnorodnej ofercie szkoleniowej naszej Akademii ARS i indywidualnemu wprowadzeniu do zespołu, szkoleniom dla kierowców, szkoleniom z zakresu bezpieczeństwa jazdy oraz Eco-Training, masz wszystkie możliwości udanego rozpoczęcia kariery jako kierowca autotransportera i długoterminowego sukcesu. Najlepsze jest to, że wszystkie niezbędne szkolenia są bezpłatne i od pierwszego dnia otrzymujesz pełne wynagrodzenie!

Flota należąca do najlepszych w Europie:

W naszych ciągnikach siodłowych i nadwoziach stawiamy na jakość renomowanych producentów, takich jak Mercedes-Benz, MAN, Scania, IVECO, Kässbohrer i Rolfo. Ze średnią wieku samochodów ciężarowych wynoszącą 2,5 roku, dysponujemy w ramach koncernu ośmioma flotami i 650 specjalistycznymi pojazdami ciężarowymi, stanowiąc jedną z najmłodszych i najnowocześniejszych flot w całej Europie. Bezpieczeństwo naszych kierowców jest dla nas najważniejsze, dlatego nasze floty są wyposażone w najnowocześniejszą technologię i nowoczesne systemy bezpieczeństwa jazdy.

Więcej czasu dla rodziny

5-dniowy tydzień pracy i regularne godziny pracy sprawiają, że każdego weekendu jesteś w domu z najbliższymi. LUB decydujesz się na system 4:1 lub 3:1 - pracujesz 4 /3 tygodnie (w weekendy odpoczywasz) a po zakończeniu danego turnusu spędzasz cały tydzień w domu z bliskimi. Masz jeszcze wolne zasoby? Nie ma problemu - możesz dobrowolnie pracować jeszcze w soboty zgodnie z przepisami prawa i korzystać z odrębnego wynagrodzenia!

Zadania & odpowiedzialność

To wnosisz:

Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95 zgodnie z Ustawą o kwalifikacjach kierowców zawodowych

Jesteś zainteresowany długotrwałą współpracą

Ukończyłeś już szkolenie jako kierowca autotransportera (mile widziane)

Chcesz więcej niż tylko jeździć i cieszysz się na urozmaiconą codzienność

Twoje zadania

Będziesz przewozić wyłącznie najnowsze pojazdy renomowanych producentów w systemie zmianowym z fabryki do fabryki w Bawarii.

Będziesz odpowiedzialny za odbiór, załadunek i oddanie pojazdów zgodnie z wymaganiami klienta oraz dokumentowanie dokumentów przewozowych.

Czy to pasuje dobrze do Ciebie? To zgłoś się teraz

Przekonany?

Odpowiedz zatem tylko na 7 pytań – i przekonaj się w mniej niż 60 sekund, czy dobrze do siebie pasujemy!

jak złożyć wniosek

i co dzieje się dalej?

Kliknij „aplikuj teraz”

i aplikuj w zaledwie 60 sekund, odpowiadając na kilka pytań

Rozpatrzymy Twoją aplikację

Twoja aplikacja zostanie przez nas starannie rozpatrzona, wszystko obejrzymy i przygotujemy się do krótkiej rozmowy wstępnej z Tobą

talk-bubbles-line

Nasza rozmowa wstępna

po zapoznaniu się z twoją aplikacją, szybko się z Tobą skontaktujemy i sprawdzimy, czy do siebie pasujemy, co jest dla Ciebie ważne w Twojej pracy i jakie zadania miałbyś u nas

Rozmowa kwalifikacyjna

Jeśli wszystko będzie Ci i nam odpowiadać, podejmiemy konkretne kroki w sprawie zatrudnienia. Nie możemy się doczekać, aby Cię poznać.